MOTO ALYVA

Shell Advance Ultra 4T

10W-40 / 15W-50

Shell Advance 4T Ultra su R.C.E. technologija – tai unikali, visiškai sintetinė „Shell“ tepimo alyva, skirta užtikrinti didžiausią įmanomą variklio apsaugą ir geriausias darbines charakteristikas visų tipų motocikluose.

Shell Advance R.C.E.* technologija padeda varikliui veikti visu pajėgumu ir reaguoti į menkiausią Jūsų prisilietimą.
*R.C.E. technologija sukurta užtikrinti:
1. Didesnį alyvos eksploatacinių savybių patikimumą, padedant šalinti nuosėdas ir palaikyti stabilią alyvos klampą, ir taip užtikrinti geriausią variklio apsaugą.

2. Geresnį valdymą, sušvelninant sankabos įjungimą ir apsaugant nuo praslydimo.
3. Malonų važiavimą, sumažinant vibraciją ir variklio skleidžiamą triukšmą.
Ši technologija buvo patikrinta lenktynėse ir jos naudojimui pritarė pirmaujantys motociklų gamintojai. Alyvos savybės viršija visų motociklų gamintojų keliamus reikalavimus.

Skirta naudoti:

· Didelio galingumo, oru ir vandeniu aušinami 4-takčiai motociklų varikliai, įskaitant lenktynėms suderintus bei su integruotomis pavarų dėžėmis bei „šlapiomis“ sankabomis

· Motociklų pavarų dėžės, kurios tepamos variklinėmis alyvomis, įskaitant kai kurias pavarų dėžes, naudojamas 2- takčiuose motocikluose ir motoroleriuose (skuteriuose).

·API SM, JASO MA2

Shell Advance 4T Ultra viršija visų Japonijos, Europos, Indijos ir Kinijos motociklų gamintojų reikalavimus.

·Šį produktą patvirtino naudoti „Ducati“.

Shell Advance 4T AX7 10W-40

Shell Advance 4T AX7 su R.C.E. technologija – tai unikali sintetinės technologijos tepimo alyva, idealiai pritaikyta didelės galios motociklams. Jų reiklūs varikliai išvysto didelę galią ir sukimo momentą, todėl tokiomis įtemptomis sąlygomis jiems būtinas alyvos eksploatacinis patikimumas.

Shell Advance naudojama R.C.E.* technologija padeda varikliui veikti visu pajėgumu ir reaguoti į menkiausią Jūsų prisilietimą.
*R.C.E. technologija sukurta užtikrinti:
1. Didesnį alyvos eksploatacinių savybių patikimumą, padedant šalinti nuosėdas ir palaikyti stabilią alyvos klampą, ir taip užtikrinti geriausią variklio apsaugą.

2. Tobulesnį valdymą, sušvelninant sankabos įjungimą ir apsaugant nuo praslydimo.
3. Malonų važiavimą, sumažinant vibraciją ir variklio skleidžiamą triukšmą.
Shell Pažanga 4T AX7 pasižymi puikiu eksploataciniu patikimu, ji padeda apsaugoti ir išvalyti jūsų variklį, o taip pat prailgina jo tarnavimo trukmę. Ji užtikrina sklandesnį pavarų perjungimą ir tuo pačiu geresnį motociklo valdymą, o taip pat patogesnį važiavimą dėl sumažėjusio triukšmo ir vibracijos.

Skirta naudoti:

· Didelės galios, oro arba vandeniu aušinami 4-takčiai

motociklų varikliai, įskaitant variklius su integruotomis pavarų dėžėmis bei „šlapiomis“ sankabomis.

· Motociklų pavarų dėžės, kurios tepamos variklinėmis alyvomis, įskaitant kai kurias pavarų dėžes, naudojamas 2- takčiuose motocikluose ir motoroleriuose (skuteriuose).

· Pagerina mažesnių motociklų, motorolerių ir mopedų darbines charakteristikas.

·API SL, JASO MA2

Shell Advance 4T AX7 viršija visų Japonijos, Europos, Indijos ir Kinijos motociklų gamintojų reikalavimus.

Shell Tellus S2 VX

15 / 22

Atitikmuo motociklų šakių alyvai Shell Advance Fork Oil 5W arba Shell Advance Fork Oil 7,5W.

Shell Tellus S2 VX 15 arba 22 – tai pagal unikalią patentuotą „Shell” technologiją gaminami labai gerų eksploatacinių savybių hidrauliniai skysčiai, pasižymintys puikiu klampos pastovumu ir esant didelei mechaninei apkrovai, ir plačiame temperatūrų diapazone. Jie suteikia išskirtinę apsaugą ir užtikrina puikų veikimą daugumoje mobiliųjų įrenginių ir kitose naudojimo srityse, kuriose susiduriama su didesniais aplinkos arba darbinės temperatūros svyravimais, todėl puikiai tinka naudoti motociklų šakėse, kur reikia labai skystos alyvos tam, kad užtikrinti švelnią šakių amortizaciją motociklo ekploatavimo metu.

Shell Advance Ultra 2T

Shell Advance Ultra 2 – tai unikali, sintetinės „Shell“ technologijos tepimo alyva, skirta užtikrinti geriausias darbines charakteristikas ir maksimalią apsaugą 2-takčiams motociklų varikliams.
Ši alyva – tai mišinys poliizobutilenų ir „Shell“ XHVI sintetinių bazinių skysčių su patikrintais funkciniais priedais, kas užtikrina neprilygstamas darbines charakteristikas visuose 2-takčiuose varikliuose, netgi dirbančiuose pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

Eksploatacinės savybės ir teikiama nauda:

· Ypač mažas dūmingumas

· Maksimalus tepimas užtikrinant maksimalias variklio darbines charakteristikas

· Išskirtinis variklio švarumas

· Maksimali apsauga nuo abrazyvinio dilimo ir žiedų strigimo

· Ypač mažas nuosėdų susidarymas degimo ir išmetimo sistemose

· Ilgesnė variklio eksploatacijos trukmė

· Puikiai maišosi su švinuotu ir bešviniu benzinu

· Puikios žematemperatūrinės charakteristikos.

Tinkama naudoti:

· Visi 2-takčiai motociklų varikliai su alyvos įpurškimu arba degalų-alyvos mišinio paruošimo sistema.

· Rekomenduojama didelio galingumo sniego motociklams, kai aplinkos temperatūra gali nukristi iki -40 0C.

· Rekomenduojama didelio galingumo, oru ir vandeniu aušinamiems 2-takčiams varikliams, įskaitant ir lenktyninius.

· Shell Advance Ultra 2 alyvos nereikėtų naudoti pakabinamuose varikliuose. Šiam tikslui rekomenduojama naudoti atitinkamą Nautilus alyvą.

· JASO FD, API TC, viršija siūlomą ISO EGD standartą ir visų didžiausių motociklų gamintojų reikalavimus bei pranoksta visus tarptautinius techninius reikalavimus.