REDUKTORIAMS, PRAMONINĖMS PAVAROMS

Shell Omala S2 GX 68 / 100 / 150 / 200 / 320 / 460 / 680

Shell Omala S2 GX alyvos – tai aukštos kokybės ribinio slėgio (EP) alyvos, skirtos visų pirma sunkiais režimais veikiančioms pramoninėms pavaroms. Didelis šių alyvų apkrovumas ir geros antifrikcinės charakteristikos užtikrina geras eksploatacines savybes pavarose. Shell Omala S2 GX alyvų sudėtis parinkta taip, kad būtų atspari terminiam ir cheminiam suirimui visą alyvos keitimo intervalą. Jos atsparios didelei terminei apkrovai ir stabdo dumblo susidarymą, tokiu būdu užtikrindamos ilgesnę alyvos naudojimo trukmę net ir tose naudojimo srityse, kur ·alyvos vidutinė tūrio temperatūra siekia 100 0C.Shell Omala S2 GX pasižymi puikia antikorozine apsauga ir apsaugo plieninius komponentus, net jeigu alyva užteršta ·vandeniu ir kietosiomis dalelėmis. Shell Omala S2 GX alyvos pasižymi puikiomis vandens atskyrimo savybėmis, todėl perteklinį vandenį galima lengvai išleisti iš tepimo sistemų ir taip prailginti pavarų eksploatacijos trukmę ir užtikrinti efektyvų kontaktuojančių paviršių tepimą. Shell Omala S2 GX alyvos tinka guoliams ir kitoms dalims tepti cirkuliacinio ir taškomojo tepimo sistemose. Sunkiai apkrautoms sliekinėms pavaroms rekomenduojama naudoti Shell Omala S4 WE, Shell Morlina S4 B ir Shell Omala S1 W alyvas. Automobilinėms hipoidinėms pavaroms reikia naudoti atitinkamą Shell Spirax alyvą. „Shell“ nerekomenduoja / neskatina naudoti sistemose su smulkiu filtravimu (su <10 mikronų filtrais), nes tokiu atveju negalima garantuoti pastovios putojimo kontrolės. ·Fives Cincinnati P-77; ·AGMA EP 9005 – EO2; ·ISO 12925-1 Tipas CKD; ·DIN 51517-3 (CLP). Pliūpsnio temperatūra (ISO 2592) 240C. Stingimo temperatūra (ISO 3016) -24C.

Shell Omala S3 GP 460

Shell Omala S3 GP alyva sukurta apsaugoti pramonines pavaras, dirbančias specialiomis sąlygomis, ypatingai aukštomis (tuo pačiu ir smūginėmis) apkrovomis plieno, cemento, kasybos pramonėje. Shell Omala S3 GP alyvų sudėtis parinkta taip, kad būtų atspari terminiam ir cheminiam suirimui visą alyvos keitimo intervalą. Jos atsparios didelei terminei apkrovai ir stabdo dumblo susidarymą, tokiu būdu užtikrindamos ilgesnę alyvos naudojimo trukmę net ir tose naudojimo srityse, kur alyvos vidutinė tūrio temperatūra siekia 100 0C.Shell Omala S3 GP pasižymi puikia antikorozine apsauga ir apsaugo plieninius komponentus, net jeigu alyva užteršta ·vandeniu ir kietosiomis dalelėmis. Shell Omala S3 GP alyvos pasižymi puikiomis vandens atskyrimo savybėmis, todėl perteklinį vandenį galima lengvai išleisti iš tepimo sistemų ir taip prailginti pavarų eksploatacijos trukmę ir užtikrinti efektyvų kontaktuojančių paviršių tepimą. Shell Omala S3 GP alyvos tinka guoliams ir kitoms dalims tepti cirkuliacinio ir taškomojo tepimo sistemose. Šios alyvos taip pat gali būti naudojamos senose pasidėvėjusiose ir išsiderinusiose pavarų sistemose. Normaioms sąlygoms rekomenduojama naudoti “G” serijos Omala alyvą. · Textron Power Transmission (former David Brown) S1.53.101E; · ISO 12925-1 Type CKD; · ANSI/AGMA 9005-E02 (EP); · US Steel 224; · DIN 51517-3 (CLP). Pliūpsnio temperatūra (ISO 2592) 240C. Stingimo temperatūra (ISO 3016) -9C.

Shell Omala S4 GXV 68 / 150 / 220 / 320 / 460 / 680

Shell Omala S4 GX alyva – tai pažangios sudėties sintetinė pavarų alyva sunkiais režimais dirbančioms pramoninėms pavaroms, užtikrinanti ypač gerą tepimą sunkiomis eksploatacijos sąlygomis. Ši alyva geriau sumažina trintį, pasižymi ilga naudojimo trukme ir dideliu atsparumu mikropitingui – visa tai užtikrina optimalią pavarų apsaugą. Shell Omala S4 GX sukomponuota naudojant pažangią funkcinių priedų sistemą ir specialiai parinktus sintetinius bazinius skysčius, kas suteikia išskirtinį atsparumą suirimui ilgalaikio naudojimo ir (arba) aukštos temp. sąlygomis. Alyva gali tinkamai veikti, kai vidutinė masės temperatūra siekia iki 120 0C. Shell Omala S4 GX suteikia galimybę žymiai prailginti techninės priežiūros intervalus lyginant su įprastomis pramoninių pavarų alyvomis. Shell Omala S4 GX sukomponuota taip, kad pasižymėtų puikiu apkrovumu ir efektyvia apsauga nuo mikropitingo, ir taip užtikrintų ilgą įrangos dalių naudojimo trukmę netgi smūginių apkrovų sąlygomis. Dėl šių ypatybių ji yra pranašesnė už mineralines alyvas – užtikrina ilgesnę pavarų ir guolių komponentų eksploatacijos trukmę. Shell Omala S4 GX alyva užtikrina ir puikią antikorozinę apsaugą, netgi užsiteršusi vandeniu ir kietosiomis · dalelėmis. Shell Omala S4 GX alyvos tinka guoliams ir kitoms dalims tepti cirkuliacinio ir taškomojo tepimo sistemose. · „David Brown“ S1.53.106; · Patvirtinta vėjo turbinų pavarų dėžėms: „Gamesa“, „Dongfang Wind Turbines“, „Dalian Heavy Industries“, „Sinovel“; · ISO 12925-1 tipas CKD; · ANSI/AGMA 9005-E02 (EP); · „US Steel“ 224; · DIN 51517-3 (CLP). Pliūpsnio temperatūra (ISO 2592) 250C. Stingimo temperatūra (ISO 3016) -45C.

Shell Omala S4 WE 68 / 150 / 220 / 320 / 460 / 680

Shell Omala S4 WE yra pažangios sudėties sintetinė alyva sunkiais režimais dirbančioms pramoninėms sliekinėms pavaroms, sukomponuota iš specialiai parinktų polialkilenglikolio pagrindo bazinių skysčių ir funkcinių priedų. Ji užtikrina ypač gerą tepimą sunkiomis eksploatacijos sąlygomis, o taip pat energijos ekonomiją, pasižymi ilga naudojimo trukme ir dideliu atsparumu mikropitingui.Shell Omala S4 WE sukomponuota taip, kad pasižymėtų puikiu oksidaciniu ir terminiu stabilumu, ilgesne naudojimo trukme ir atsparumu kenksmingų oksidacijos produktų susidarymui aukštų darbinių temperatūrų sąlygomis. Tai padeda palaikyti sistemos švarą visą ilgą alyvos keitimo intervalą. Shell Omala S4 WE suteikia galimybę padidinti sliekinių pavarų sistemų energetinį efektyvumą ir sumažinti darbines temperatūras. Įrenginių bandymai parodė iki 15% didesnį efektyvumą lyginant su produktais mineralinių alyvų pagrindu ir 11% lyginant su kitais sintetiniais angliavandeniliniais tepalais. Shell Omala S4 WE alyvos tinka guoliams ir kitoms dalims tepti cirkuliacinio ir taškomojo tepimo sistemose. Shell Omala S4 WE alyvos nerekomenduojama naudoti komponentams, pagamintiems iš aliuminio ir aliuminio lydinių. Sunkiai apkrautoms tiesiakrumplėms ir sraigtinėms pavaroms rekomenduojama naudoti Shell Omala „G“ serijos alyvas. Automobilinėms hipoidinėms pavaroms reikia naudoti atitinkamą Shell Spirax alyvą. Shell Omala S4 WE nesimaišo su kai kuriais kitais polialkilenglikoliais, todėl papildant alyvos lygį reikia būti atidžiam. Tokio sumaišymo geriausia būtų išvengti tiesiog išleidžiant alyvą ir užpildant iš naujo. · DIN 51517-3 (CLP) · Pilnai aprobuota „Bonfiglioli“ Pliūpsnio temperatūra (ISO 2592) 278C. Stingimo temperatūra (ISO 3016) -39C.