ŠALDYMO ĮRENGIMAMS

Shell Refrigeration S2 FR-A 46 / 68

Shell Refrigeration Oil S2 FR-A – tai mažo maišumo kompresorinė alyva, skirta naudoti šaldytuvų kompresoriuose su amoniako šaltnešiu. Ji sukomponuota iš specialiai perdirbtų parafininių bazinių alyvų ir priedų, skirtų iki minimumo sumažinti nuosėdų susidarymą sistemoje ir užtikrinti ilgą eksploatacijos trukmę. Rekomenduojama naudoti atviro tipo, pusiau hermetiškuose ir hermetiškuose kompresoriuose buitinėse, komercinėse ir pramoninėse šaldymo sistemose. Ją galima naudoti ir rotaciniuose, ir stūmokliniuose kompresoriuose. Shell Refrigeration Oil S2 FR-A šaldytuvų alyvą rekomenduojama naudoti amoniako (R717) pagrindo šaldymo sistemose, kur ji užtikrina puikų veikimą netgi esant aukštoms kompresoriaus suslegiamų dujų temperatūroms ar kai garavimo temperatūros siekia -30 0C. Šią alyvą galima naudoti ir šaldymo sistemose su angliavandeniliniais šaltnešiais, pavyzdžiui, propano (R290). Shell Refrigeration Oil S2 FR-A alyvos nerekomenduojama naudoti su CFC, HCFC ar HFC šaltnešiais, tokiais kaip R12, R22 arba R134a. Shell Refrigeration Oil S2 FR-A alyva pilnai maiši su tepalais mineralinės alyvos, alkilinto benzeno ir PAO pagrindu. DIN 51503 KAA ir KE. Pliūpsnio temperatūra (ISO 2592) 218C; Stingimo temperatūra (ISO 3016) -39C.

Shell Refrigeration S4 FR-V 46 / 68

Shell Refrigeration Oil S4 FR-V tai sintetinė tepimo alyva šaldytuvų kompresoriams, kurios pagrindą sudaro alkilinti benzenai. Ši alyva yra universalus sprendimas, atitinkantis daugumos šaldytuvų kompresorių tepimo reikalavimus ir tinka naudoti su visais dažniausiai naudojamais šaltnešiais, išskyrus HFC. Rekomenduojama naudoti atviro tipo, pusiau hermetiškuose ir hermetiškuose kompresoriuose buitinėse, komercinėse ir pramoninėse šaldymo sistemose. Ją galima naudoti ir rotaciniuose, ir stūmokliniuose kompresoriuose. Shell Refrigeration Oil S4 FR-V šaldytuvų alyva skirta naudoti su dažniausiai pasitaikančiais šaltnešiais: Amoniako (R717) sistemos, kuriose ji užtikrina puikų veikimą netgi esant aukštoms kompresoriaus suslegiamų dujų temperatūroms ar kai garavimo temperatūros yra -33 0C arba žemesnės. Anglies dvideginio (R744) sistemos. CFC ir HCFC sistemos (R12 ir R22). Angliavandenilinės sistemos, pvz., propano (R290). DIN 51503 KAA ir KC. Pliūpsnio temperatūra (ISO 2592) 180C; Stingimo temperatūra (ISO 3016) -42C.

Shell Refrigeration S4 FR-F 32

Shell Refrigeration Oil S4 FR-F – tai sintetinė alyva šaldytuvų kompresoriams, kurios pagrindą sudaro poliol esterio bazinis skystis. Ji skirta naudoti su R134a ir kitais HFC šaltnešiais. Shell Refrigeration Oil S4 FR-F rekomenduojama naudoti atviro tipo, pusiau hermetiškuose ir hermetiškuose kompresoriuose buitinėse, komercinėse ir pramoninėse šaldymo sistemose. Ją galima naudoti ir rotaciniuose, ir stūmokliniuose kompresoriuose. DIN